Dowiedz się, jak możesz wykorzystać Knoocker w Twojej branży

Edukacja

Knoocker to jedyne w swoim rodzaju narzędzie edukacyjne, łączące naukę z zabawą. Przyjemna forma uczenia się i ciekawe aplikacje gwarantują, że uczeń z zapałem i radością będzie uczestniczył w zajęciach. Dzięki zestawowi aplikacji, quizów i gier edukacyjnych Knoocker stanowi świetne narzędzie dydaktyczne. Jest możliwość korzystania z nigo jako tablicy multimedialnej oraz do przezentacji materiałów dydaktycznych.

Sale zabaw

Knoocker doskonale sprawdza się jako ogólnodostępna atrakcja lub dodatek do imprezy urodzinowej. System umożliwia wieloosobową zabawę, rozgrywkę 1 na 1 i grę indywidualną. Może być on wykorzystany również jako wielofunkcyjne centrum multimedialna (karaoke, kino, tablica multimedialna).

Rehabilitacja

Interaktywna tablica Knoocker świetnie sprawdza się jako integrator grupy, pomoc terapeutyczna a zarazem wielofunkcyjne centrum multimedialne. Dzięki Knoockerowi osoby z różnymi dysfunkcjami, zarówno psychicznymi jak i fizycznymi mogą zyskać wiele pozytywnych korzyści. Atrakcja spełnia funkcję rehabilitacyjną poprzez poprawę koordynacji ruchowej, koncentracji czy spostrzegawczości. Ponadto rozwija kreatywność, spostrzegawczość, refleks oraz zachęca do zdrowej rywalizacji.

Hotele

Knoocker to urządzenie, które w hotelowym kompleksie może spełniać rolę rekreacyjną, a nawet biznesową. Jest to świetna atrakcja do hotelowej sali zabaw dla dzieci. Może być również przydatny jest w czasie wyświetlania biznesowych prezentacji czy materiałów szkoleniowych, w czasie m.in. wyjazdów integracyjnych.

Sport i rekreacja

Knoocker to jedyna w swoim rodzaju interaktywna rozrywka łącząca świat sportu z wirtualną rzeczywistością. System Knoocker w sposób precyzyjny mierzy szybkość oraz celność pomagając ocenić sprawność gracza, jak i również jego postępy. Ponadto Knoocker, dzięki systemom punktowania, umożliwia rywalizacje wielu graczy oraz współzawodnictwo. W Knoocker nie ma ograniczeń co do rodzaju użytej piłki, przez co system ten idealnie sprawdza się w treningu squasha czy tenisa stołowego.

Agencje eventowe

Knoocker z powodzeniem sprawdza się na eventach dedykowanym zarówno młodszym jak i starszym użytkownikom. Atrakcja świetnie radzi sobie za równo w mocno oświetlonym centrum handlowym czy pod namiotem podczas imprezy plenerowej. Sam montaż urządzenia nie zajmuje więcej niż 30 minut. Knoockera można łatwo spakować do dwóch specjalnych skrzyń transportowych i ruszać do następnego wydarzenia.

Masz pytania?

umów rozmowę z konsultantem

Formularz kontaktowy

Dział sprzedaży

poniedziałek – czwartek:  9:00-16:00

piątek: 9:00-14:00

Pomoc techniczna

poniedziałek – czwartek:  9:00-16:00

piątek: 9:00-14:00

Cel projektu:

celem projektu jest zniesienie barier i ograniczeń w dostępie do edukacji,terapii,rozrywki dla osób o szczególnych potrzebach oraz dostarczenie produktu dostępnego dla grupy docelowej w wskazanych obszarach.

Planowane efekty:

– opracowanie nowego projektu wzorniczego,
– uzyskanie doradztwa dotyczącego przeprowadzenia profesjonalnego procesu projektowego.

Tytuł projektu:

“Opracowanie znacząco udoskonalonego produktu z uwzględnieniem potrzeb dostępności dla branży edukacyjnej, terapeutycznej, rozrywkowej – pod kątem dostępności dla osób o szczególnych potrzebach – osób z niepełnosprawnościami psychicznymi i intelektualnymi, osób starszych i osłabionych chorobami, osób mających trudności w komunikowaniu się z otoczeniem”

numer umowy o dofinansowanie: POIR.02.03.05-30-0040/21-01

Całkowita wartość projektu: 578 715,00 PLN

Wartość dofinansowania: 399 925,00 PLN

 © Knoocker 2021